FavoriteLoadingAdd to favorites

TOZ OL -SKIPTRACE | JACKIE CHAN FİLMİ TÜRKÇE DUBLAJToz Ol 2016 senesinde çekilen başrolünde Jackie Chan’ı rol aldığı aksiyon ve komedinin iç içe harmanlandığı filmdir. Jackie Chan’nin hayat verdiği Bennie Chan, Hong Kong’lu bir dedektiftir. Bennie Chan yıllar önce Hong Kong’lu Victor Wong isimli mafya adamı tarafından ortağının ölümünden sorumlu adamı tutuklamak için kanıt ararken Bai Shu isimli yiğenin başını Victor Wong’la derde girmesi ile amcası Bennie Chan’den yardım talebinde bulunması Bennie Chan’in yiğenini kurtarmak için çalışırken Victor Wong’un işlediği bir cinayete tesadüfen şahitlik eden Amerikalı kumarbaz Connor Watts’ın canını kurtarmak için tabanları yağlamaya çalışırken karşısına çıkan Bennie Chan’in koruması altına girmesi ile tam paçayı kurtardım derken Bennie Chan’in Hong Kong’lu bir dedektif olduğunu ve Bennie Chan’in Victor Wong ile geçmişten yarım kalan hesaplarının ortasına langırd diye düşmesi ile işlerin daha da karmaşıklaşması sonucu Connor Watts’ın kimselere görünmeden ortadan toz olmak ile son bulacağını düşünürken Bennie Chan ise Connor Watts’ı mahkemeye çıkartarak Victor Wong’u hapishaneye tıkmaktır. Lakin işler Bennie Chan’in düşündüğü kadar kolay olmayınca yanında tuttuğu Connor Watts ile öncelikleri hayatta kalıp kendilerini Hong Kong polis teşkilatına atmaları her şeyi sona erdirecektir.hdfilmonlineizle.com ailesi iyi seyirler diler.

Yorumlar

Admin

4 ay önce

Yorumun için teşekkürler kann.Film alternatif hızlı 480p eklenmiştir.İyi seyirler.

kann

4 ay önce

admin 360 bide 1080 var 480 nerde goremedim de yoksa duzeltirseniz sevinirim.site guzel ama genelde 1080 izleyemem ama bunda biraz bekledikten sonra 40. dakkaya kadar faaan izledim

Admin

4 ay önce

Merhaba mehmet,öncelikle yorumun için teşekkürler.Sitemizde tek bir reklam vardır.Oda popunder denilen alt pancerede çıkan minik bir reklamdır.Sitemizin tek gelir kaynağı bu reklamdır.Bahsi geçen reklam video sitesinde çıkan Open Load reklamıdır.Anlayışınız için tekrar teşekkürler.

mehmet

4 ay önce

5 dakika film izletmiyor bir milyon reklam çıkıyor inanın abartısız beş para etmez bi site